ul. Staszica 16, 62-500 Konin, (63) 243 90 52
Polish English French German Russian

Ustawa o zakazie palenia

nowy znak zakaz palenia bez dymkaNOWY WZÓR "ZAKAZ PALENIA". Do pobrania w formacie PDF


OBWIESZCZENIE MARSZAŁKA SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 20 lutego 2015 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych - pobierz

Przestrzeganie ustawy z dnia 9 listopada 1995 roku o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych.

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej województwa wielkopolskiego podczas kontroli dokonują oceny przestrzegania przepisów ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych w obiektach pozostających pod nadzorem Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Kontrolowane są placówki nauczania i wychowania, zakłady opieki zdrowotnej, zakłady pracy oraz zakłady gastronomiczne. Comiesięczne wyniki kontroli przesyłane są do Głównego Inspektora Sanitarnego.

Mapa strony

Mapa zagrożeń

×

 

UWAGA !!

Sekcja Schorzeń Jelitowych Oddziału Laboratoryjnego
Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Koninie informuje, że od 30.04.18 r. do 04.05.18 r. nie będą przyjmowane:

• próbki kału do badań na nosicielstwo pałeczek Salmonella/Shigella, oraz osób z podejrzeniem zakażeniem ukł. pokarmowego

• testy do badań skuteczności sterylizacji wymagające 24h inkubacji (np: SporView, Steam)