ul. Staszica 16, 62-500 Konin, (63) 243 90 52
Polish English French German Russian

DSC06473 (640x480)

W dniu 21.09.2018 r. w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koninie przy ul. Staszica 16, odbył się po raz czwarty Festyn pod hasłem: „Tak się bawili nasi rodzice”. Spotkanie miało na celu promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, a także pokazanie najmłodszym jak się bawili ich rodzice w czasach, gdy nie było komputerów, internetu i telefonów komórkowych.”

Więcej...

Zdjęcia > Tutaj...

Dnia Otwartego 2017

III Festyn w ramach Dnia Otwartego Inspekcji Sanitarnej prowadzony pod hasłem: „Tak się bawili nasi rodzice”.
W dniu 28.09.2017 r. w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koninie przy ul. Staszica 16, odbył się po raz trzeci Festyn pod hasłem: „Tak się bawili nasi rodzice”. Spotkanie miało na celu promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, a także pokazanie najmłodszym jak się bawili ich rodzice w czasach, gdy nie było komputerów, internetu i telefonów komórkowych.”

Więcej...

Zdjęcia > Tutaj...

II Festyn w ramach Dnia Otwartego Inspekcji Sanitarnej

W dniu 19.09.2016 r. w Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Koninie przy ul. Staszica 16 odbył się po raz drugi Festyn pod hasłem: „Tak się bawili nasi rodzice". Spotkanie miało na celu promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, a także pokazanie najmłodszym jak się bawili ich rodzice w czasach, gdy nie było komputerów, internetu i telefonów komórkowych.

Więcej...

Czytaj więcej...

Mapa strony

Mapa zagrożeń